Завантаження

Доставка і оплата

ДОСТАВКА

кур'єром по Харкову

Доставка здійснюється у межах Харкова. Вартість доставки - 30 грн. 

 транспортна компанія

Ви можете скористатися послугами транспортних компаній. При отриманні вантажу від транспортної компанії Вам необхідно знати номер декларації (ми повідомляємо його Вам у день відвантаження) та мати з собою паспорт. Строки доставки та умови можна дізнатися на офіційних сайтах: “Укрпошта”
“Нова пошта”

самовивіз

Для інтернет-крамниці самовивіз здійснюється з фірмового магазину “Світлиця вишиванок” за адресою Сумська, 17 або зі складу фабрики (за попередньою домовленістю) вул. Шевченка 235.
Для вишивки під замовлення — зі складу нашого виробництва за адресою вул. Шевченка 235.

ОПЛАТА

У відділенні банку або через інтернет-банкінг

Оплата продукції, придбаної в інтернет-крамниці, та замовлених послуг комп'ютерної вишивки здійснюється банківським переказом на розрахунковий рахунок фізичної особи- підприємця за наступними реквізитами:

Продавець: ФОП Поліщук Інна Сергіївна
ІПН продавця: 2731218283
Банк: "Укрсиббанк"
Розрахунковий рахунок: 26004180449100
МФО: 351005

Оплату Ви можете здійснити у будь-якому відділенні банку на території України або через систему Приват24. 

У випадку, якщо Ви плануєте здійснити платіж через інтернет-банк, то Вам треба буде вказати зазначені вище реквізити та номер рахунку у відповідних полях форми оплати онлайн сервісу.

післяоплата

При доставці продукції з інтернет-крамниці та вишитих виробів, виконаних на замовлення, через транспортні компанії, Ви оплачуєте замовлення в офісі транспортної компанії після того, як оглянете товар. Послуги доставки сплачуються додатково. З тарифами, строками доставки та адресами відділень можна ознайомитись на офіційних сайтах компаній:

“Укрпошта”
“Нова пошта”

оплата кур'єру

При замовленні доставки кур'єром по Харкову Ви маєте можливість сплатити за придбану в інтернет-крамниці продукцію готівкою, додатково оплачується доставка - 30 грн.

оплата в магазині

Якщо Ви знаходитесь у Харкові та бажаєте самостійно забрати продукцію, замовлену в інтернет-крамниці - Вам треба завітати до нашого магазину або на склад фабрики за вказаною адресою у домовлений з менеджером день. У магазині Ви можете зробити оплату банківською карткою через термінал або готівкою, на складі - тільки готівкою.

Якщо Вас не задовольнили перелічені варіанти оплати чи доставки продукції, ми готові розглянути Ваші пропозиції.

У випадку, якщо Ви не задоволені отриманим товаром, Ви можете повернути продукцію у 14 денний термін за умови зберігання товарного вигляду, етикетки та чеку про придбання продукції.