Завантаження

Про фабрику

Українська вишивка завжди була чимось більшим, аніж елементом оздоблення. В ній зібрана мудрість, любов, душа народу. І, незважаючи на розвиток різноманітних модних тенденцій, вишитий одяг завжди залишається актуальним, наповнюючи кожен день світлом і роблячи будь-яке свято – особливим!

Фабрика «Слобожанка» спеціалізується на виготовленні виробів, головним елементом яких є вишивка та художнє оздоблення.

В асортимент нашої продукції входять:

  • вишиванки класичні,
  • сучасний одяг з вишивкою,
  • театральні та національні костюми,
  • корпоративний одяг,
  • рушники обрядові,
  • домашній текстиль,
  • трикотажні та інші вироби.

Особливим напрямком нашої діяльності є розробка та виготовлення сценічного одягу для творчих колективів. В залежності від Вашого напрямку творчості ми можемо порекомендувати найкраще рішення, яке привнесе у сценічне дійство не тільки колорит та естетичну насолоду, а й забезпечить комфортом виконавців.

Для виробників текстильної та рекламної продукції у нас працює відділ з надання послуг комп’ютерної вишивки. У найкоротші терміни ми здатні виконати замовлення будь-якої складності. Вишивку на крої, на готових виробах, замовити шеврони або нашивки, прапори або штандарти Ви можете перейшовши у розділ нашого сайту Послуги вишивки. На сторінках цього розділу Ви знайдете багато цікавого щодо задоволення Ваших потреб та реалізації креативного бачення Вашого кінцевого продукту.

Наш інтернет магазин найшвидшим чином реагує на зміни у тенденціях моди, пропонуючи вам нові колекції, розроблені дизайнерами нашої фабрики. Вас порадують акції та розпродажі, які відбуваються у нашій інтернет крамниці. Також тут Ви можете замовити індивідуальне пошиття під Ваш розмір та побажання.

З повагою до національних традицій та теплотою до кожного серця ми створюємо наші вироби, що завжди наповнені життєдайною символікою та обереговими традиціями нашого народу. Наші вироби відображують найкращі традиції минулого, а саме: української та слов´янської вишивки, та перетворюються у шедеври майбутнього.

Найкраще з традицій слов’янської та національної символіки ми створюємо для Вас!