Завантаження

Типи жіночих силуетів у одязі

Тип "V" або "Перевернутий Трикутник"

Характеристика. Жінок даного типу характеризують широкі плечі на тлі вузьких стегон, відсутність явно вираженої талії (різниця в обємі талії і стегон становить менш 25 см) Часто великі груди, вузький таз, майже плоські сідниці. Верхня частина тіла може буте коротше нижноьї. Іноді масивний верх межує зі стрункими ногами. Саме такою фігурою володіють більшість спортсменок.

Основне завдання - візуально збішити нижню частину тіла і візуально зменшити ширину плечей. 

Одяг за типу фігури. При наявності струнких ніг потрібно намагатися всиляко робити на них акцент, тим самим відволікаючи увагу від масивної верхной частини тіла. Це можуть бути брюки чи спідниці складного, привертаючого увагу, крою, незвичайниз забарвлень. Вітається наявність на них принтів. Завершить образ гарне взуття. Важливо, щоб крій одягу для нижньої частини підкреслював стрійкість ніг. Тоді як верх повинен бути переважно темних тонів без яскравого малюнка. При цьому він не повинен бути обємним і масивним, так само як і надмірно обтягуючим. Не варто користуватись накладними підплечниками, руковами типу "ліхтарик"

Тип "H" або "струнка колона".

Характеристика. Жінки данного типу відрізняться дуже стрункою "хлоп'ячою" фігурою астеничною статури: визьки стегна і плечі, невиражені груди, неявна талія. Зріст частіше вище середнього, руки і ноги досить довгі, але пропорційні. В цілому такі дами справляють враження крихкості і витонченості.

Основне завдання. Створити ілюзію форм, добитись ефекту м'яких і об'емних ліній.

Одяг за типом фігури. При формуванні гардеробу необхідно домогатися  ефекту м'яких і об'емних ліній. Краще, якщо виріз на блузці матиме не трикутну, а овальну форму. Додати об'ему стегон допоможе знижена лінія талії вниз (брюки та спідниці на стегнах) Краще не використовувати яскраві малюнки, особливо квіткові мотиви. Це може створити ілюзію асемитричності тіла. Варто віддати перевагу однотоним тканинам, в тонку смужку, а також чітким прямих лініях малюнка.

Тип "Н" або "Прямокутник"

Характеристика. Майже рівні об'єми грудей, стегон і талії. Різниця між обхватом стегн і талії становить менш ніж 25 см.

Основне завдання. Підкреслити жіночність фігури, імітуючи силует пісочного годинника, підкреслюємо талію і видиляємо стегна.

Одяг за типом фігури. Підбираючи одяг для типу жіночої фігури "прямокутник" найкраще звернути увагу на класику. Елементи спортивного стилю також буде доречним. Можна придивитись до виробів з щільною структурою тканини, які добре тримають форму. Великі груди можно красиво оформити блузками і топами з запахом. Спідниці краще вибирати типу "Солнцу", "напівсолнце" або тюльпан. Брюки можуть бути класичними прямими або звужиними до низу. Піджаки та кордегани краще укорочені. Крім того, володіючи стрункою фігурою важливо постаратися привернути увагу до грудей та стегон. Тоді широка талія не так впадатиме в очі, а може буде здаватися вужче. Це можно зробити за допомогою різноманітних дикоративних елементів воланів, кокеток, дропіровок на грудях або стегон. Можно відкрити плечі. Добре буде виглядати ансаблі складені на колірному контрасті верхньої і нижної частин. Виразні аксесуари, таке як елегантне взуття, підходяща до ней сумка, довгий шарфик чи хустка здатні передати додаткову жіночнисть образу. Варто відмовитись від приталенних і обтягуючих виробів, від довгих прямих піджаків і кардиганів, від дуже тонких тканин а також від вузьких ременів та поясів.

Тип "О" або "Яблоко"

Характеристика. Сілует прямий, не виражена талія. Грудна клітка широка і масивна, живіт може виступати вперед. Стегна приблизно дорівнюють плечам в о'ємі. А ось ноги частіш бувають більш стрункими. Зріст може бути будь яким, але частіше нижче середнього.

Основне завдання. Візуально подовжити фігуру за допомогою провздовжиних вертикальних швів, ліній та оздоблень.

Одяг за типом фігури. Продумаючи імідж, можно зробити акцент на обиччі за допомогою якісного макіяжу і акуратної зачіски. Рекомендаціі щодо вибору одягу зводяться до зорового подовження тіла. Добре підійдуть продовжені кофти з V-подібним вирізом. Витонченості шиї додадуть високі коміри. Спідниці краще вибирати сереньої довжини, а також довжини до литок або щиколоток. Брюки не повинні бути занадто широкими. Краще якщо вони будуть завужені до низу. В цілому однотоні ансамблі, неяскравих забарвлень і непримітного малюнка підійдуть як умога краще. Добре будуть виглядати вузьки вертикальні лінії. У будь якому випадку, варто унікати обтягуючого і приталеною одягу, а також поясів і ременів. Короткі спідниці, горизонтальні лінії в малюнках одягу, а також текстурні тканини також не додадуть структурності. З аксесуарів варто віддати перевагу вузьким шарфам на шию, лацюжкам в кілька рядів.

Тип фігури "A" або "груша".

Характеристика. Самий жіночий зі всіх видів фігури. Його щасливі володарки можуть похвалитися вузькими округлими плечима на тлі більш великих стегон. Бюст найчастіше середніх розмірів. А ось талія може бути як яскраво вираженою (коли різниця між обхватом талії і стегон становить понад 25 см) так і слабо вираженою (коли така різниця менш 25см) Живіт найчастіше плоский. Верхня частина тіла може бути трохи довше нижньої. Жінка такого типу може володіти будь якою комплекцією: нормальною, повною, або худою. А також майже будь якого зросту.

Основне завдання. Домогтись ефекту м'яких та об'ємних лінії. При цьому необхідно візуально збільшити ширину плечей, підкреслити бюст і візуально прибрати об'єм з нижноьї частини фігури.

Одяг за типом фігури. Рекомендації по формируванню гардеробу зводяться до задачі врівноважити широкі стегна з верхньою частиною тіла. Це можна зробити двома способами: зробити акцент на верхній частині або постаратися затимнити нижню, а краще і те і інше в одному ансамблі. Для візуального розширення плечового пояса добре підійдуть подплечники,  різні прикраси у вигляді оборок, великих комерів, великі вирізи декольте, нагридні кишені. Крім того можно звернути увагу за допомогою прикрас на шиї та зони декольте, коротких ланцюжків, намист або кулона, хустки на шиї а також яскравих малюнків на тканині. Що стосується низу, то бажано його оформити в темних тонах. Носити широкі штани, або трохи завужені до низу, спідниці середноьї довжини, прямі. В цілому підбираючи одяг для данного типу фігури, небажано зупинятись на фасонах з відкритою талією. Краще купувати одяг напівприлягаючого силуету верху, який буде поступово розширюватися верху.

Тип фігури "X" або "Пісочний годинник"

Характеристика. Це зразок жіночою фігури, для якої характерни верх і низ. За обсягом стегна приблизно дорівнюють плечам, а яскраво виражена талія вужче стегон більш ніж на 25 см. Лінія стегон вигнута, бюст і сідниці округлі. Відмінною особливістю представниць данного типу є те, що навіть у разі великого набора ваги талія залишається яскраво вираженою. І навіть яскраво виражена худорба не заважає стегнам зберігати свій плавний вигин.

Основне завдання. Підкреслити жіночність вашої фігури, повторюючи плавні вигини силуету.

Одяг за типом фігури. У гардероб можно порекомендувати майже будь який одяг і аксесуари. Найкраще будуть сидіти ті вироби, які м'яко обволокують і підкреслюють вигини тіла. Вельма вдалим рішенням буде підкреслити талію витонченим поясом або ременем. Варто віддати перевагу еластичним, трикотажним тканинам. Дуже добре виглядатимуть вузькі спідниці, спідниці "тюльпан", а також обтягуючі брюки і легінси. Не варто покупати одяг з важких тканин. Крім того на витонченому таборі пісочного годинника не завжди гармонійно виглядають дуже широкі пояси.Повернення до списку