Місія

фабрика Слобожанка

Слобожанка - Ваш оберіг!

У 2007 році фабрика художніх виробів «Слобожанка» започаткувала новий напрямок у своєму розвитку – це виготовлення чоловічих, жіночих, дитячих вишитих сорочок та сучасного одягу, основним елементом якого є орнаменти вишивки у традиціях слов’янської культури і українського народу.

Створюючи моделі одягу і обрядово-декоративні вироби, майстрині нашої фабрики наповнюють їх життєдайною символікою та обереговими традиціями. Вироби несуть у собі заряд позитивної енергії, естетично привабливі, вирізняються якісним моделюванням та досконалістю вишитих орнаментів. Своєрідними джерелами натхнення для спеціалістів фабрики слугують зразки українського та слов’янського одягу, дослідження у галузях народознавства, мистецтвознавства та традицій народної вишивки.

Місією «Слобожанки» є продовження та примноження традицій мистецтва вишивки та вбрання у сьогоденні шляхом створення моделей одягу , обрядово – декоративних виробів, які найкращим чином відображаються на почуттях та прагненнях кожної людини, духовно об'єднують і, в одночас, зберігають індивідуальність, розширюють простір та глибину слов янської культури.

Виготовлення виробів здійснюється переважно із натуральних тканин (льон, бавовна, домоткане полотно) та із застосуванням різних технік вишиття: мережка, лиштва, хрестик, зубцювання, виколювання, вирізування тощо.

Одним із пріоритетів у діяльності фабрики є активне просування у продаж та популяризація вишитої продукції. Ми плідно співпрацюємо як із вітчизняними так і іноземними партнерами. Продукція фабрики відома у Росії, Болгарії, Польщі, Канаді, Сполучених штатах Америки, Австралії.

Вироби фабрики «Слобожанка» - це завжди Ваш надійний оберіг