Слобожанка на Курському Куренському ярмарку у 2013 році

Слобожанка на Курському Куренському ярмарку у 2013 році
08.07.2013

Відродження стародавньої традиції проводити ярмарок у дев'яту п'ятницю після Великодня відбулось у 2001 році. Ця щорічна подія ознаменовується та виступає важливим доповненням святкувань, присвячених видатному явищу у Православному світі — хресній ході з Курською Коренською іконою Божої Матері “Знамення”.

У 2013 році поїздка на Курський ярмарок для “Слобожанки” була не першою. І що приємно вразило цього разу та надихнуло — на нас вже чекали. До нас підходили наші минулорічні клієнти, одягнені у вишиванки нашої торгівельної марки. Їх знайомі обличчя випромінювали радість від довгоочікуваної зустрічі, що повністю співпадало з нашими почуттями. Вони приходили цілими родинами. Особливим попитом користувались традиційні вишиванки з льону та довгі сукні з фартухами-запасками. Заходячи до нашого павільйону ніхто не залишався без нашої уваги та вишиванки.

Результати ярмарку для “Слобожанки” можливо оцінити з плином часу. На ярмарку ми започаткували багато нових дружніх партнерських стосунків з підприємцями по всій Росії, які вилились у плідну оптову співпрацю протягом всього останнього року.


Повернення до списку