Слобожанка на виставці-ярмарку Ладья

Слобожанка на виставці-ярмарку Ладья
02.04.2012

З 29.02.2012 по 04.03.2012 на передодні найочікуванішого жінками весняного свята 8 березня, відбулась ХІІ виставка-ярмарок народних художніх промислів Росії “Ладья: Весняна Фантазія — 2012”, у якій приймали участь чисельні творчі колективи з багатьох куточків Росії, України, Білорусії, Узбекистану, Естонії та інших країн. Тут були представлені як великі фабрики та підприємства, мануфактури, так і приватні майстерні та поодинокі автори.

Фабриці “Слобожанка” пощастило прийняти участь у цій події. Пощастило по декільком причинам. По-перше, ми гідно представили на виставці не тільки нашу продукцію, а й виступили достойними представниками Харківщини та України. Якість та орнаментальне оздоблення наших вишиванок були оцінені покупцями, про що свідчили чисельні подяки та вдячні відгуки.

По-друге, ця подія слугувала чудовою можливістю для обміну досвідом та баченням, навчитись новому та навчити інших. На території виставки проходили майстер-класи та гуртки за різними напрямками: розпис шкатулок під Хохлому, створення мережив, різблення по дереву та інші. Це створювало особливу дружню атмосферу. Кожен бажаючий міг зануритись та відчути колорит обраного ремесла.

По-третє, виставка-ярмарок “Ладья” зібрала у своїх лавах особливих людей, однодумців — тих, хто цікавиться народним промислом, традиціями нашого народу та прикладає зусилля до відродження національної культури та свідомості. Серед таких саме патріотично настроєних людей ми знайшли багато партнерів, з якими склались не лише дружні, а й ділові стосунки. Наш вишитий одяг та аксесуари відтепер можна знайти у США та Росії.


Повернення до списку