Зустрічайте нову осінню колекцію від ТМ "Слобожанка"

Зустрічайте нову осінню колекцію від ТМ "Слобожанка"
30.10.2014

Особливістю кожної колекції одягу фабрики “Слобожанка” є вишивка. Вона споконвіку оберігає людину від злих сил та є оберегом для кожного, наділяє силою рідної землі.

У кожній нашій колекції ми використовуємо оберегові символи, які притаманні чоловіку або жінці, молодій дівчині, ставному парубку або щойно народженому малюку. Кожен зможе вибрати для себе символічну та енергетично сильну річ, але в новій сучасній інтерпретації, вбрану в елегантні форми та комфортні відчуття.

Довгоочікувана колекція жіночого одягу сезону осінь-зима 2014-2015 — це не тільки новітні акценти, якісні та натуральні тканини, але в першу чергу слов'янська вишивка, яка підкреслює індивідуальність кожного і при цьому зберігає сучасні віяння. В основі гармонійного образу лежать підкреслені лінії, витончений силует та вишукана гама кольорів. Різноманітність виробів дає змогу кожному підібрати цілісний та стильний образ, починаючи від верхнього одягу та закінчуючи чобітками та сумочкою.

Родзинка цієї осені — гармонія кольору та форми з елементами слов'янського самобутнього стилю. Тенденції великого міста активно розкриваються на контрастах кольорів та форм, поєднанню фактур тканин з різноманітною структурою та вишивкою. Вабливий синій робить осінь цікавішою, чорний віддзеркалює класичну строгість, відтінки сірого елегантно поєднуються з усіма кольорами, надаючи їм барвистості. Симфонія візерунків з рослинними та геометричними орнаментами відкриває класику у новому стилі. Шляхетна елегантність являється девізом нової осінньо-зимової колекції.

У новому осінньо-зимовому сезоні 2014-2015 фабрика “Слобожанка” пропонує одяг для школярів. Яскраві образи зроблять шкільне життя різноманітнішим, барвистим та підкреслять урочисті моменти, а вишивка зробить кожен образ індивідуальним. Багатогранність та функціональність виробів допоможе комбінувати речі між собою, що зробить кожен день новим та цікавим. Тканини використані у виробництві натуральні, що робить колекцію зносостійкою та функціональною.

Одяг від фабрики “Слобожанка — це завжди стильно, елегантно, індивідуально та головне — виготовлено з душею, що робить кожну річ оберегом для Вас.

Ознайомитись з нашими новинками Ви можете в нашій інтернет-крамниці у розділі Нові моделі


Повернення до списку