Технології

виробництво-та-технології-1.jpg

Ми знаємо як важливо у наш час мати можливість носити одяг який є безпечним та екологічним, який підтримує як фізичне та так і духовне здоров'я людини.

Саме такий одяг пропонує Вам наше підприємство. Ми особливу увагу приділяємо як підбору матеріалів, так і орнаментів які позитивно відображаються на Ваших почуттях.

У вишивці ми застосовуємо переважно натуральні тканини: бавовна, льон, вовна. Всі матеріали проходять вхідний контроль на предмет відповідності на вміст шкідливих речовин та складу волокон самої тканини чи трикотажного полотна. Використання тканин із добавками хімічних волокон відповідає всім вимогам державних стандартів України.

Споживачі нашої продукції одержують саму повну та достовірну інформацію щодо матеріалів виготовлення кожного виробу.

Виробництво-та-технології-2.jpg

Наше підприємство завжди піклується щодо Вашої безпеки.

Ми говоримо НІ:

  • канцерогенним барвникам;
  • барвникам-алергенам;
  • фталатам;
  • формальдегіду та важким металам.

Унікальність наших виробів продиктована унікальністю технологій виготовлення одягу.

У технології моделювання ми дотримуємося таких критеріїв як: використання народних традицій крою, вишивки та пошиття, гармонії, пошук творчого вирішення у відносній простоті, класичність.

virobnitstvo-i-tehnologii-3.jpg

Використання високотехнологічного обладнання дає змогу застосувати різні техніки пошиву та вишивки: мережка, ручний стібок, лиштва, хрестик, зубцювання, виколювання, вирізування тощо.

техніки-вишиття.jpg

Наші вироби вирізняються досконалістю вишитих орнаментів, які наповнені життєдайною символікою та обереговими традиціями нашого народу.

Виробництво та технології 4.jpg

Підприємство Слобожанка постійно вдосконалює систему контролю якості продукції починаючи від вибору постачальника матеріалів до кінцевого споживача.