Завантаження

Доставка і оплата

ДОСТАВКА

 Транспортна компанія

Ви можете скористатися послугами транспортних компаній. Доставка товару здійснюється за рахунок покупця. При отриманні вантажу від транспортної компанії Вам необхідно мати з собою паспорт. Строки доставки та умови можна дізнатися на офіційних сайтах:

 “Укрпошта”
“Нова пошта”

Самовивіз

Для інтернет-крамниці самовивіз здійснюється зі складу фабрики (за попередньою домовленістю) вул. Шевченка 235.
Для вишивки під замовлення — зі складу нашого виробництва за адресою вул. Шевченка 235.

ОПЛАТА

У відділенні банку або через інтернет-банкінг

Оплата продукції, придбаної в інтернет-крамниці, та замовлених послуг комп'ютерної вишивки здійснюється банківським переказом на розрахунковий рахунок фізичної особи- підприємця за наступними реквізитами:

Продавець: ФОП Поліщук Юрій Оксентійович
Карта Приватбанку 5169 3305 2010  0360

Оплату Ви можете здійснити у будь-якому відділенні банку на території України або через систему Приват24. 

У випадку, якщо Ви плануєте здійснити платіж через інтернет-банк, то Вам треба буде вказати зазначені вище реквізити та номер рахунку у відповідних полях форми оплати онлайн сервісу.

Післяоплата

При доставці продукції з інтернет-крамниці та вишитих виробів, виконаних на замовлення, через транспортні компанії, Ви оплачуєте замовлення в офісі транспортної компанії після того, як оглянете товар. Послуги доставки сплачуються додатково. З тарифами, строками доставки та адресами відділень можна ознайомитись на офіційних сайтах компаній:

“Укрпошта”
“Нова пошта”

Оплата в магазині

Якщо Ви знаходитесь у Харкові та бажаєте самостійно обрати продукцію, Вам треба завітати до нашого магазину або на склад фабрики за вказаною адресою у домовлений з менеджером день. У магазині Ви можете зробити оплату банківською карткою через термінал або готівкою, на складі - тільки готівкою.

У випадку, якщо Ви не задоволені отриманим товаром, Ви можете повернути продукцію у 14 денний термін за умови зберігання товарного вигляду, етикетки та чеку про придбання продукції. 

Продукція, яка була придбана з розділу "Розпродаж" підлягає поверненню на склад за умови заміни на інший розмір вибраної продукції або іншої моделі на суму повернення.