Завантаження

Оптовим покупцям

Одним із важливих напрямків діяльності фабрики «Слобожанка» є активне просування та популяризація продукції з українською, слов’янською символікою.

Ми зацікавлені у співпраці як із національними так і зарубіжними партнерами. На даний час наша продукція представлена майже у всіх областях України, окремих областях Росії, Канади, Болгарії, Польщі, Сполучених штатах Америки та Австралії.

Наша мета – це представити продукцію торгівельної марки «Слобожанка» у різних країнах світу шляхом створення представницької мережі як в Україні, так і за кордоном. Для цього у нас є все необхідне: знання, вміння, досвід та професійні фахівці у різних галузях. Якість продукції «Слобожанки» сертифікована та гарантується внутрішньою системою управління якістю та підтверджена висновком державної санітарно-епідеміологічної експертизи.

Ми готові надати зацікавленим у співпраці підприємствам необхідні консультації.

Наші принципи щодо співпраці з представниками та дилерами:

  1. Індивідуальні умови роботи з кожним представником.

  2. Партнерство. Виробник та представники взаємодіють між собою на принципах партнерства, а не конкуренції. Забезпеченням цього є гарантія виробника щодо територіального розташування місць продажу продукції кожним із представників.

  3. Культура обслуговування. Професійне представлення продукції ТМ«Слобожанка» у місцях продажу та професійне обслуговування покупців.

  4. Професійність та лояльність. Представник професійно займається торгівельною діяльністю, і не є виробником подібної та іншої швейної продукції.

  5. Цінова політика. Дилери та представники дотримуються рекомендацій виробника щодо цінової політики у тих чи інших областях та районах.

  6. Унікальність. Можливість розробки унікальних моделей продукції виробником для замовників представника.

  7. Добропорядність та відкритість до співпраці.

У Вас є унікальна можливість робити замовлення, відстежувати їх статус та контролювати розрахунки на сайті компанії.

Детальну інформацію про умови співпраці Ви можете дізнатись зателефонувавши у відділ продаж, який працює у будні дні з 8:30 до 17:30.

Губар Яна:

Тел.: +38 (098) 358-55-59

Тел.: +38 (099) 084-55-59

E-mail: market@sloboganka.com.ua