Нитки та допоміжні матеріали для вишивки

При виконанні вишивки використовуються нитки різного складу та механічних властивостей.

Вибір того чи іншого виду ниток зумовлений бажаним виглядом вишивки на кінцевому виробі та ефектами для отримання максимально виразного малюнку. У нашому виробництві ми використовуємо наступні види вишивальних ниток: віскозна, поліестрова, акрилова, бавовняна, металізована, з голографічним ефектом, флюоресцентна. Віскозна та поліестрова нитки є найпоширенішими. Віскозна нитка при вишиванні лягає на тканину рівномірніше ніж інші. Поліестрова — має виразніший блиск. Відмінністю цих видів ниток є те, що їх можна використовувати для виконання найтонкіших елементів вишивки.

нитки-та-матеріали.-найтончіші-деталі.jpg

Поліестрова нитка дуже добре зберігає колір, тому ми рекомендуємо її використовувати для вишивки на спецодязі, взутті, рушниках та інших виробах, догляд за якими передбачає високотемпературне прання та прання в агресивних середовищах.

нитки-та-матеріали.-бавовняна-нитка.jpg

Акрилова та бавовняна нитки надають вигляд ручної вишивки, так як вони більш товсті та ворсисті. Металізована та флюоресцентна нитки використовуються для декоративної вишивки. Комбінування декількох видів ниток надає вишивці яскравість, об'ємність, текстурність та неповторність у порівнянні з іншими видами нанесення зображень та логотипів на тканину.

нитки-та-матеріали.-люмінісцентна-та-металізована-нитка.jpg

У дизайнерському відділі підприємства наявні взірці усіх видів та кольорів ниток, які передбачені у каталогах, тому вишивка зразка відбувається відразу після розробки програми без затримок.

нитки-та-матеріали.jpg

Зображення, яке треба зробити об'ємним, вишивають з використанням додаткового об'ємного матеріалу, такого як ПУФ (Puffy).

нитки-та-матеріали.-Пуф.jpg

При виконанні вишивки на ворсовій тканині (махрове полотно, велюр, кашемір то що) використовується особлива технологія з застосуванням додаткових матеріалів.

нитки-та-матеріали.-махрове-полотно.jpg

Таким чином, правильний вибір ниток та допоміжних матеріалів дозволяє вирішити задачі різноманітної складності для досягнення максимального результату.