Вимпела, прапори, штандарти

вимпела.jpg

При виконанні логотипів у вигляді вимпелів, гербів (штандартів) і прапорів, для максимальної виразності логотипу використовується різні техніки вишивки, які дозволяють досягти бажаного результату.

Вимпела, герби і прапори відносяться до різновиду сувенірної і рекламної продукції. При виробництві вимпелів, гербів і прапорів, дуже часто використовують аплікацію, оскільки площа цих вишивок має великий розмір. Форма вимпела може бути будь-якою, а для створення і оснащення традиційних тканинних вимпелів використовують атлас, шовк, габардин, бахрому, шовкові і металізовані під срібло або золото шнури і кисті. Для жорсткості вимпела усередині встановлюють допоміжні матеріали. Для кріплення вимпелів використовують спеціальні підставки, виконані у вигляді рамки або шпиля, виготовленого з пластмаси або металу.

При виконанні вишивки на прапорах використовують різні види технік вишивки (гладь, татамі, аплікація) і м'які підкладкові матеріали, комбінування яких дозволяє уникнути ефекту жорсткості виробу, щоб вишивка на прапорі виглядала як єдине ціле. Для зниження вартості логотипу, дуже часто використовують аплікацію, оскільки область вишивки може бути досить великою. Також при виробництві прапорів слід пам'ятати, що зворотну сторону вишивки необхідно приховати, для цього прапор часто роблять подвійним.

Вимпел, герб або прапор є хорошим подарунком і рекламним носієм інформації, який дозволить надати неповторності і яскравості будь-якому заходу, події, рекламній кампанії, так само вони можуть бути частиною корпоративного стилю будь-якої компанії.