💖Слобожанка або сучасні вишиванкиПротягом історичного та культурного розвитку склалися найбільш доречні, з точки зору практичних і естетичних вимог форми одягу, її крій, різноманітні методи і способи декоративного оформлення. Серед них провідне місце займає вишиванка. Вона широко використовувалася в народному костюмі і в побуті. Вишивка слов'янського костюма багата і різноманітна. Нею прикрашали жіночі і чоловічі сорочки, верхній одяг, головні убори. Мотиви орнаментів, композиції, кольору передавалися з покоління в покоління, стаючи традиційними.

В сучасній українській термінології вишиванками прийнято називати не тільки сорочки з традиційними народними вишивками, але і інші фасони українського народного одягу. До таких належать блузи з вишивкою, сукні-вишиванки, пояси-вишиванки і т. д. Саме в українській моді даний наряд набув найбільшого поширення і популярність як сучасний варіант шати.

💖Стильні вишиванки знову стали дуже модними і популярними. Їх купують не тільки для особливих випадків, але і для повсякденного носіння. Це відмінний варіант для робочих або дружніх зустрічей. Вишиванку з довгим рукавом можна назвати звичайною сорочкою, адже це справжній витвір мистецтва. Завдяки особливому орнаменту і незвичайним узорів, вона набуває оригінальний вишуканий вигляд.

Це прекрасний варіант на подарунок коханій людині, доброму другові. У нашому інтернет-магазині вишиванок Слобожанка представлений широкий асортимент вишитого одягу на будь-який смак. Натуральні тканини, приємні кольори і акуратно вишиті візерунки порадують кожного.


💖Вишиванки компанії Слобожанка і їх особливості


Це не просто дуже гарний виріб, адже ще в неї закладено глибокий зміст. Її орнаменти та візерунки повні таємничих символів. Кілька століть тому кожному з них надавали особливого значення. Вишиванка служила оберегом, так як в ній були закладені побажання здоров'я, щастя і достатку.

Зараз мало хто додає візерункам таке значення. Вони носять тільки естетичний характер. Більшість все-таки керується своїми смаками - вибирає ті речі, які подобаються найбільше.

У каталозі нашого сайту представлена ​​величезна кількість вишитого одягу різних фасонів, кольорів і з різними візерунками та орнаментами. Зверніть увагу на розмір і крій, щоб модель припала вам в пору. У нас є жіночі і чоловічі вишиванки великих розмірів. У багатьох сорочок - вільний крій, адже саме такими в основному були традиційні наряди. Ви завжди можете проконсультуватися з нашим менеджером, якщо виникнуть якісь труднощі. Він із задоволенням підкаже вам, який варіант краще вибрати саме у вашому випадку.💖Сучасні вишиванки компанії Слобожанка відмінно гармонують з будь-яким іміджем, а національна вишивка, декоруюча вироби, максимально вигідно підкреслює Вашу індивідуальність і бездоганний стиль.

⚡Використана інформація 

Сайт 4ARTBLOG 
Повернення до списку