Етно-одяг для всієї сім'ї


Кожна нація має свій національний костюм, який є важливим елементом культурної ідентичності. Він же допомагає сучасній людині відчувати зв'язок зі своїм корінням. Так, до прикладу, в Індійській культурі церемонія весілля не обходиться без червоного сарі на нареченій та яскравого тюрбана для нареченого. Ісландія виділяється тим, що під час свят молоді дівчата та жінки одягають прикраси та сукні, які ще приналежили їх прабабусям. А візиткою нашої культури є вишиванки.

Кожного нового сезону наш інтернет-магазин вишиванок «Слобожанка»:наповнюється креативом та естетикою. Дизайнери старанно працюють над тим, щоби вишитий виріб дивував й надихав. Адже це ключова візія інтернет-магазина «Слобожанка»

🎯Збагачувати духовно

🎯Нести естетичну красу

🎯Розвивати етнічну культуру


В етнічному одязі відтворено культурні елементи від Заходу до Сходу, від Півночі до Півдня України. Дизайнери віднаходять маловідомі орнаменти, модернізують їх під тенденції моди актуальних у поточному сезоні (тут застосовують або вишивку хрестиком, або вишивку гладдю), відтворюють на якісній тканині (льон, бавовна, сорочковий льон), яка максимально комфортна і приємна до тіла.

Виробники пропонують традиційні моделі національного одягу, які легко вписуються у сучасний гардероб, поєднуються з джинсами, модним взуттям та офісним дрес-кодом.

Зв'яжіться з нами, і ми допоможемо вам зорієнтуватися у нашому широкому асортименті.


🎯+38 (098) 358 55 59  🎯+38 (099) 084 55 59


⚡Використана інформація Повернення до списку