Маски-вишиванки

Маски-вишиванки
Якщо на початок карантину могло здатися, що попит на цей необхідний предмет швидкоплинний і тренд на маски не приживеться, то зараз навіть дизайнери і провідні модельєри створюють колекції одягу, де маска обов'язково присутня, ефектно доповнюючи гардероб і стильно вписуючись в повсякденний і навіть святковий look.

З'явилося навіть ультасучасна течія в моді-пандемода, де речі, аксесуари представлені з урахуванням вимог до одягу від міністерства охорони здоров'я.

   Сучасний корпорації, компанії, організації докладають великі сили і старання, для підтримки свого зовнішнього іміджу і корпоративного стилю на тлі covid-19. На тлі пандемії світ змінюється, і звичний вид людей змінюється разом з ним. Дізнаватися знайомих і колег стає все складніше «під масками». Але цікавіше спостерігати за людьми, які вибирають стилістично різні захисні аксесуари - від технологічних до прикрашених традиційною вишивкою.

   Велике значення приділяється брендаціі і популяризації етностіля, який вже кілька сезонів залишається популярним трендом не тільки в Україні, але і по всьому світу. І це зрозуміло, знамениті будинки моди і визнані кутюр'є зі світовими іменами випускають колекції одягу, де захисна маска не просто вписується в стиль одягу, але і вигідно, гармонійно доповнює образ.
Вишукані візерунки, символи, елегантні малюнки прикрашають захисні маски. Дизайнерські рішення не зупиняються на принтах і яскравих кольорах, маски для обличчя декоруються вишивкою, стразами, бісером, мереживом і навіть світлодіодними иллюминациями.

   Адже не дивлячись на епідемічну ситуацію в країні і світі, життєрадісність, активну життєву позицію ніхто не відміняв. Це можна виразити, надівши таку маску, прикрашену національної українською вишивкою. Традиційні візерунки, ефектні яскраві обережні символи, художній орнамент не тільки підкреслять Вашу яскраву індивідуальність і бездоганне відчуття стилю, але і подарує відмінний настрій.

   Захисна маска-вишиванка від нашого інтернет-магазину призначена для багаторазового використання. Перед використанням її потрібно пропарити праскою і, за бажанням, обробити антисептиком. Вишивка на масці прекрасно переносить безліч прань і теплових обробок, не вигоряє, не деформує виріб.

   З турботою про зовнішній вигляд і здоров'я своїх клієнтів інтернет-магазин Слобожанка пропонує трендові унікальні маски-вишиванки по відмінним цінами. Нашим корпоративним замовникам ми пропонуємо не тільки подбати про своїх співробітників в плані здоров'я, але і прикрасити захисні маски логотипами компанії, емблемами і символами корпорації.

Тому, що наші маски-вишиванки не просто зроблені з натурального льону та бавовни, а й мають велику перевагу в порівнянні з аптечними, такі як:
• Гіпоалергеность- не викликає подразнень на обличчі
• Багаторазовість-ідеально відпирається, витримує безліч обробок паром!
• І найголовніше-В них легко і приємно дихати!
Дизайнерські маски-вишиванки для обличчя можна носити протягом 6 годин, після чого необхідно випрати, висушити і пропрасувати. Після такої мінімальної обробки допускається повторне застосування.

⚡Використана інформація Повернення до списку