Оригінальна вишивка в сучасній моді

4.png

Декорування повсякденного одягу вишивкою також займає тривалий час. Речі, прикрашені вишитим зображенням, набувають якусь унікальність, адже вони створюються в єдиному екземплярі. Повсякденний одяг з вишивкою свідчить про неординарність її власника і його здатності виділитися з натовпу. Таким чином, вишивка перетворює звичні, безликі речі в унікальну, стильну, привертає увагу одяг.
Модна вишивка в колекціях кутюр'є
Роботи багатьох сучасних модельєрів свідчать про те, що художня вишивка ніколи не виходила з моди. Модні речі з вишивкою можна побачити не тільки в колекціях в етнічному стилі. Хитромудрі орнаменти і вишукана графіка, на думку дизайнерів, дозволяють уникнути скучности образу і його простоти.
Свою любов до вишивки в роботах на подіумі демонструють такі найбільші представники індустрії моди, як Dolce & Gabbana, Alberta Ferretti, Balmain і Gucci. Рослинні і вантажні візерунки ефектно доповнюють благородні тканини. Модні вишивки на одязі можуть бути створені з найрізноманітніших матеріалів. Для цього використовуються золоті, срібні, різнокольорові нитки, дорогоцінні та декоративне каміння, штучний і натуральні перли, стрічки, мережива, стеклярус.
Ці матеріали створюють приголомшливий ефект в поєднанні з якісними, благородними тканинами, хутром або шкірою. Вироби від кутюр - це твори мистецтва, якими можна милуватися нескінченно.
Тенденції моди в вишивці на одязі
Вишивка - модний тренд сучасності. Нею можуть прикрашатися речі в різних стилях. Це може бути одяг в класичному, офісному, міському, романтичному стилі. Вишиті візерунки надають особливу чарівність нарядам в сміливому стилі «oversize-look» і одязі в стилі «етно». Шанувальники вишивки знаходяться не тільки в рядах іменитих кутюр'є, а й серед простих обивателів. Все частіше можна побачити повсякденний одяг, прикрашену квітковими, рослинними або абстрактними узорами, вишитими на тканині.
Така прикраса робить особливо елегантними блузи, весільні та вечірні сукні, класичні костюми. Завдяки вишивці блузки та ділові костюми стають більш жіночними і вишуканими. Вечірні сукні з вишивкою роблять образ нареченої ще ніжнішим і прекрасним. Вечірні сукні з вишитими візерунками набувають особливої ​​витонченість, стильність і привабливість.
Вишивки наносяться на шорти, футболки, джинси, піджаки. Вишивка на шортах і футболках свідчить про сміливість їх власниці і її готовності до експериментів і пригод. Джинси з вишивкою роблять образ яскравим, літнім і легким. Стримані піджаки з допомогою вишитих візерунків набувають особливої ​​гармонійність і вишуканість.
Таким чином, прикрашаються навіть предмети верхнього одягу: пальто, куртки і шуби. Верхній одяг з такою прикрасою робить образ власниці благородним і стильним.
9.png
Вишивка в моді і у чоловіків. Одяг з вишитими малюнками можуть носити буквально все, починаючи від епатажних, творчих особистостей, художників і поетів, і закінчуючи самими брутальними чоловіками. Вишитий орнамент надає таким речам оригінальність і неповторність. Чоловічий одяг з вишивкою може робити образ особливо мужнім, романтичним або м'яким.
Ми розібралися, яка вишивка в моді сьогодні. Наряди з такою прикрасою володіють особливою елегантністю і ексклюзивністю. Однак при створенні образу завжди слід пам'ятати про почуття міри. Вишивка на повсякденному одязі повинна стати родзинкою образу, його доповненням. Так, яскравий вишитий візерунок вигідно доповнить строгий фасон одягу. Яскраві за забарвленням речі з вишитими візерунками можуть виглядати надмірно епатажними. Вони підійдуть тільки для особливого випадку. Образ, створений за допомогою одягу з вишивкою, в першу чергу повинен бути гармонійним.

⚡Використана інформація 
Повернення до списку