💝Як вибрати вишиванку💝

💝Як вибрати вишиванку💝 Українська вишиванка з кожним днем ​​набуває все більшої популярності. Якщо раніше надягати її було прийнято виключно на День Незалежності України, то сьогодні її включають у святкові та повсякденні образи. Патріоти і цінителі української культури хизуються в ній на хрестинах, весіллях і навіть рок-концертах. Якщо ви теж хочете купити вишиванку, то звертайте увагу на її вибору. У цій статті ми поговоримо про те, на що варто звернути особливу увагу.

Вишивка

Стильні жіночі вишиванки можуть бути прикрашені ручною або машинною вишивкою. Який віддати перевагу, безпосередньо залежить від того, з якою сумою ви хочете розлучитися. Висока вартість ручної роботи обгрунтована тим, що вона робить вишиванку унікальною і неповторною. Інший сорочки з ідентичною вишивкою просто не існує. Проте не варто засмучуватися, якщо ви не можете дозволити собі дорогий виріб. Вишиванки з машинною вишивкою представлені в неймовірно великий різноманітті моделей, тому дуже просто знайти ту, схожою на яку немає у ваших знайомих.

Головна відмінна риса ручної вишивки полягає в тому, що на лицьовій і зворотній стороні сорочки візерунок не збігається. Якщо вишивка машинна, то все навпаки. Тому при покупці вишиванки варто уважно вивчити її виворіт.

Тканина

Для пошиття вишиванок використовують переважно натуральні тканини, які практичні і комфортні в носінні.
домоткане полотно - дорогий матеріал, тому що його тчуть вручну;
льон - дуже тонкий і приємний до тіла;
габардин - виготовляється з вовни овець, відрізняється простотою в догляді.

Також продаються шифонові сорочки. Якщо ви хочете придбати саме таку, то уважно вивчіть склад тканини. У ньому має бути мінімальна кількість синтетичних волокон. В іншому випадку, влітку носити одяг з шифону буде неприємно.

Символіка

З давніх часів вважалося, що вишиванка - це сильний оберіг. Кожен елемент вишивки має особливе значення:

  • восьмиконечная зірка - захищає від нечистих сил. Сорочки з нею прийнято дарувати дітям.
  • ромб - символ родючості. Він сприяє продовженню роду, а також збільшення добробуту;
  • калина - наділяє жінок красою;
  • мак - сприяє виконанню найзаповітніших бажань. Крім того, це квітка є символом пам'яті.

⚡Використана інформація 

4ARTBLOG 

Фолк Мода
Повернення до списку